Οι φοιτήτριες υπό την επίβλεψη της συντονίστριας Δρ Χρυστάλλα Παπαδημήτρη Καχριμάνη σχεδίασαν και εφάρμοσαν δραστηριότητες και παιχνίδια μαθηματικών για παιδιά ηλικίας 3-12 ετών στην Φανερομένη, περιοχή Λευκωσίας.
![post-dummy](https://soscieath.euc.ac.cy/wp-content/uploads/2024/01/post-dummy.jpg)
Οι φοιτήτριες υπό την επίβλεψη της συντονίστριας Δρ Χρυστάλλα Παπαδημήτρη Καχριμάνη σχεδίασαν και εφάρμοσαν δραστηριότητες και παιχνίδια μαθηματικών για παιδιά ηλικίας 3-12 ετών στην Φανερομένη, περιοχή Λευκωσίας.