Η Ερευνητική Μονάδα “LifeLong Music Engagement” του Κέντρου Αριστείας SOSCIEATH (The Center of Excellence in Research & Innovation in Social Sciences, the Arts and the Humanities),του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου, σας προσκαλεί στη Διαδικτυακή Διάλεξη με τίτλο: «Δημοκρατικότητα στη μουσική μάθηση: Συζητώντας την παιδαγωγική των άτυπων διαδικασιών μάθησης», που θα πραγματοποιηθεί στις 24 Νοεμβρίου 2022, ημέρα Πέμπτη, 18:30-19:30.

Ομιλήτρια: Μαρία Παπαζαχαρίου-Χριστοφόρου, Επίκουρη Καθηγήτρια Μουσικής Εκπαίδευσης & Παιδαγωγικής, Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου

Θα δοθεί πιστοποιητικό παρακολούθησης.

Για δηλώσεις συμμετοχής ακολουθήστε τον σύνδεσμο ΕΔΩ

Η διάλεξη θα οπτικογραφηθεί και θα είναι διαθέσιμη για παρακολούθηση σε όσους/όσες κάνουν εγγραφή.